Pogledaj jedan post
Old 04.10.2017., 21:56   #1850
I mene zanima KIDS&CO. I molim da mi ne odgovaraju djelatnici vrtića.

Ne vjerujem "mami" koja zna da "jasličare odmah presvlače kad se netko ukaka/upiški." Je li prisutna cijeli dan, pa da zna ili vjeruje na riječ? Ima djece koja nemaju crvenu guzu iako ih se ne presvlači redovito.

Ne vjerujem "mami" koja je u stanju do u detalje nabrojati što djeca rade i čime se igraju, zapamtiti izraze tipa "palenete", ali je "zaboravila" da njezino dijete ne pohađa taj vrtić godinu dana jer on postoji samo 9 mjeseci. Pogledajte video na njihovom fejsu pa ćete čuti kada su otvorili.

Ne vjerujem "mami" koja nas upućuje da pitamo na mail sve što nas zanima jer su susretljivi. Pa neće valjda biti bezobrazni za novce koje očekuju od nas? I znamo da svaki cigan svoga konja hvali.
Mi ovdje na forumu želimo znati onu drugu stranu priče koju od vrtića nećemo saznati.

Mene zanima vrtićka dob. Imaju li dovoljno prostora? Koliko ih je u grupi? Koliko grupa imaju? Kažu na videu da im je kapacitet 60 djece...Mogu li sva ta djeca stati tamo? O programima sam puno čitala na njihovom fejsu i vjerujem da ih se drže...Ako mi neki roditelj, ali stvarno roditelj, može pomoći?
LadyDaenerys is offline  
Odgovori s citatom