Tema: Xbox One
Pogledaj jedan post
Old 06.12.2017., 18:58   #306
Quote:
Fallconi kaže: Pogledaj post
Možeš izabrati državu koju god želiš bez ikakvih problema. Kakvo bananje i bakrači. Sa naših prostora uglavnom se pravi USA ili UK i hajmo reći da je USA vjerovatno i najbolji izbor s tim da kada praviš nalog staviš za adresu recimo Alasku jer nema nikakvog poreza.
Xlive kartice i gold pretplatu možeš uzeti preko amazona, ebaya, cd-keys i sl stranica, kao i preko oficijalne xbox stranice.
Što se tiče Backward compatible pretplata nije potrebna osim u slučaju ako je igra multiplayer i misliš je igrati online.
Xbox je zvijer samo što su mnogi Sony fanboys ili ti ga nisu imali priliku da probaju i vide šta nudi ova mašina.
ok, tnx ma ja i dalje preferiram sony, ali eto kako je kod nas PC gaming prokleto skup onda sam mislio par exkluziva (sunset overdrive, halo, gow, forza horizon i još par xbox i windows 10 exkluziva) i ako nađem igru koja je jeftinija na xboxu nego na ps4 u prodavaonici da kupim za box, a i neko vrijeme imam takvu želju igrati halo MP da nemogu opisati
stvarno je katastrofa kaj microsoft ne podržava xbox kod nas i po meni bi bilo najbolje da naprave kao nintendo za estore da podrže hrvatsku i stave cijene igara u eurima jer mislim da ima ljudi koji bi voljeli više igrati xbox one nego ps4, makar ja nisam jedan od njih, ili ljudi koji bi jednostavno odabrali jeftiniju konzolu i igre što je u nekim trgovinama slučaj da je xbox i igre jeftiniji od ps4
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom