Pogledaj jedan post
Old 17.01.2011., 00:23   #68
Quote:
emofree KJ kaže: Pogledaj post
" Zivot je maskenbal ! "
A ne , to je neki drugi Flyer . Ili nije ?
Hehe nije. Samo jedan novi "scenarij" u kinima

Quote:
Sad Eyes* kaže: Pogledaj post
imam super dečka sad,skupa smo nešto više od godinu dana i ne mogu spavati s njim.pokušavali smo puno puta,ali jednostavno ne može ući u mene.svaki put kad pokuša,sjetim se njega i ne mogu...skamenim se..
Hej sad eyes.. imao sam isti takav slučaj sa svojom curom znaš. Bili smo negdje 4 god skupa. To je bila jedna prekrasna, specijalna i preslatka osoba koja je to dosta dugo držala u sebi no sad da ne duljim..

To što se zbilo vjeruj mi, ne znači da se moraš bojati seksa. Stvarno. Pokušaj nekako ignorirati te sponu, eto kad kažeš da je prekrasan dečko sigurno te puno voli i sve i s tim razumijevanje tako naočigled pomaže.. djeluje kao okej osoba da mu predaš taj teret koji nosiš u sebi. K tome još pokušaj utjecati nekako na sebe i dati si na znanje da te to što se zbilo ne čini manje poželjnom jer sigurno si u krivu kao niti neprivlačnom u smislu da to želiš. A svarno je važno da to doista želiš s njime umjesto da nastojiš popustiti u tom trenutku.

Gledaj se stvarno opustiti i bit će sve u redu vidjet ćeš. Sigurno i više od toga. To ti je vjerujem važno a za ono ćeš vidjet onda poslije.
Psih is offline  
Odgovori s citatom