Pogledaj jedan post
Old 26.01.2015., 20:49   #4
Quote:
Lunor kaže: Pogledaj post
ne znam vjeruješ li u reinkarnaciju, ali meni je ta "filozofija" najprihvatljivija pa ću tvoj post iskomentirati u tom duhu.

mislim da se ti i on jako dobro poznajete na nivou duše. kliknuli ste odmah. svidjela si se ti njemu i on tebi, ali iz nekog razloga (prevelike različitosti) niste mogli ostvariti dugu vezu. vjerojatno ste proveli prošle živote zajedno. sreli ste se i u ovom zato što si ti trebala nešto naučiti od njega, ili on od tebe. u svakom slučaju, ne živciraj se tihom patnjom i možda grižnjom savjesti što misliš na njega a imaš muža. možda ti je "patnja" ranije bio muž. ili žena.

vi ste povezani, ali ne mislim da je to zbog rituala koji si napravila. ako imaš priliku, odi kod regresoterapeuta na jednu malu hipnozicu da saznaš nešto više o vašoj "duhovnoj vezi". pazi samo da nađeš nekog dobroga.
Mislis da se znamo otprije?Vidis,moram priznati da o tome(mogucnosti reinkarnacije)nikafa nidam razmisljala...A nije da ne zvuci intrigantno...Naime,ja se zbog svega osjecam nelagodno jer znam da bih bila jako povrijedjena na mjestu mog muza,da je situacija obrnuta i on tako citavu vjecnost misli na neku fatalnu otprije...S druge strane opterecuju me te emocije prema tom muskarcu jer ne osjecam da je prirodno (kamoli zdravo!) da me preplavljuju toliko godina kasnije...Pojma nemam sjeti li se on kad mene,to nikad nisam pokusala saznati...Voljela bih znati.Ali eto,nije se nikad poslije javio pa sam sklonija vjerovati kako je on mene ipak uspio bez tolikih problema pospremiti u neku od ladica proslosti...Ne znam...nije lako.Vrijeme ne pomaze i to je ono najbizarnije
I zato mi vec svakakve ideje padaju na pamet...kao ova s uricanjem same sebe...
Nunna is offline  
Odgovori s citatom