Pogledaj jedan post
Old 28.08.2016., 13:56   #7
Quote:
zoks kaže: Pogledaj post
Koristimo e-dnevnik tako da svi s pristupom internetu mogu sami pogledati što ih zanima kada ih zanima.
Moj "službeni" mail preko carneta kao i broj mobitela je svima dostupan od 1. roditeljskog sastanka. Do sada nikome nije palo na pamet zvati me u neke nenormalne ure, u pravilu ljudi pošalju poruku imam li vremena za razgovor pa to rješimo kada ga nađem.

Kada naletim na neku tanitu ili kako li se već zvala psiho-mama iz teme o opravdanjima možda promijenim mišljenje, za sada mi ovaj pristup više pomaže nego odmaže.
To.
Uvijek i u svakom poslu se nadje poneki teži slučaj. Ali većina roditelja, kao i uostalom većina stranki u bilo kojem poslu se trudi obaviti što mora ili smatra uljudnim i nastavi živjeti svoj život.
Jebote, kad mi je dijete bolesno, učiteljica mi je na zadnjem mjestu stvari o kojima mislim. Pošaljem poruku, odgovor ne očekujem, i dalje brinem o svom djetetu. Jebote ako je to tako problematično i ako sam zbog toga kreten od roditelja.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom