Pogledaj jedan post
Old 26.09.2007., 15:48   #14
Ok napisti ću ti šta mislim o svemu ovome, ali poslije jer sad više ne stignem jer mi je završilo radno vrijeme...
Ali moram reći da se ne slažem sa svime ovime šta si napisao jer si veliku većinu mojih komentara krivo protumačio i objasnio mi ih kao da sam petogodišnje dijete iz vrtića, jer prvo nikada nisam tvrdio da je gitaru i bilo koji instrument naučiti svirati lako kao vodu pit i da je klavir nebeski instrument, jer osobno cijenim svakog dobrog glazbenika bez obzira na vrstu muzike ili instrument koji svira, a drugo nisam mislio na to da mogu svirati svaki instrument jednako dobro kao orginal, jer je to nebuloza i nema veze sa stvarnošću, jer svaki instrument ima svoju čar i ono nešto šta može zazvučati onako kako treba kad je u rukama pravih majstora, nego ja ovdje pričam o počecima i početnicima i o tome kako joj je bolje početi svirati gitaru, prvo zbog toga kako si i sam rekao jednostavnosti prijenosa, praktičnosti i na koncu šta će nakon kratkog vremena moći doći pred društvo i ne nešto pretjerano dobro ali će moći svirati nekolicinu stvari za ekipu, dok je klavir furat u parkić praktički nemoguće, pa će ju vjerojatno brzo proć i volja ako bude sama za sebe trdekala po tipkama doma bez nekog velikog napredka.
To znam jer i ja sviram veliku većinu vremena doma i u bendu, ali svejedno volim uzet harmoniku na rame i zalomit sa ekipom i pjesmom...

A ako baš želi svirati za svoju dušu, može i svirati ukelele šta se mene tiče

I frende bez ljutnje, jer je sasvim netočno da imam neki loš stav prema gitaristima...
SynTh is offline  
Odgovori s citatom