Pogledaj jedan post
Old 29.04.2012., 16:55   #332
Quote:
drot13 kaže: Pogledaj post
Ako su bili na intervenciji i utvrdili da nema narušavanja javnog reda i mira, a od cijelog susjedstva u krugu tog kilometra smo ti zoveš i bespotrebno tražiš intervenciju, trebali su ti i prije reći da prestaneš zvati.
Nisam samo ja zvao i narusavanja je bilo itekako. Ako ja u stanu, udaljenom 300 metara, cujem glazbu kao da je u susjednoj prostoriji, i to bez ikakvih smetnji, onda ne da je bilo narusavanj, nego je bilo MALTRETIRANJA.
Zvao sam prvi put tek oko 19 sati kad sam dosao doma, roditelji su trpjeli jer su i drugi susjedi zvali ali ne da glazba nije stisana, nego je pojacana jos i vise.
Kada sam vidjeo policiju da prolazi, izisao sam za njima i oni nisu ni izlazili iz automobila, samo su lagano prosli ispred te kuce. Sljedeca 4 puta uopce nisu ni dolazili, a navecer su oni glazbu mogli cuti i u policijskoj postaji, u sto sam se uvjerio kad sam dosao do policijske postaje.
Tvpje opravdanje njih je isto kao i njihovo postupanje.

Sve i da jesam sam zvao, ako netko remeti javni red, zar je bitan broj onih koji nazovu?
Jesmo li trebali potpisivati peticiju? Koliko broj poziva je potreban da policija izide na teren a koliki da onoga koji remeti javni red sprijeci u tome?
Ovo je treci put ove godine da svjedocim policijskom javasluku i radnjama koje su primjernije kriminalcima i prijestupnicima nego policiji.

Zadnje uređivanje sladoje : 29.04.2012. at 17:01.
sladoje is offline  
Odgovori s citatom