Pogledaj jedan post
Old 26.04.2013., 10:12   #2
Quote:
buditedobro kaže: Pogledaj post
Molim vas za pomoć. Kakva iskustva s odmaralištima Zagrebačkoga holdinga, odnosno Vladimira Nazora imate? Kakvi su uvjeti za djecu (higijenski, prehrambeni, sigurnost, plaže, aktivnosti...)? Kakvi za odgajatelje/voditelje? Naime prijavila sam se da se skrbim o djeci na moru. Neće mi biti teško raditi, nije mi problem ni šator u divljini, ali voljela bih odabrati odmaralište koje je primjereno i za moju mlađu kćer, koja ima 5,5 godina, i za mene. Naime, oni prihvaćaju da dijete ide sa mnom, no tada ne samo da nemam naknadu nego trebam za nju još i nadoplatiti. Pa ako je već tako, a nemam baš mnogo izbora za more, voljela bih da bude barem pristojno.
Hvala unaprijed.
Kao mala ljetovala sam u Crikvenici, a i danas vrtici vode tamo djecu. Nisam cula nikave prigovore, ni od teta, ni od djece ni od roditelja. To ne znaci da je sve fantasticno, ali da je "barem pristojno, to da". Puno je djece u sobi, tete spavaju s njima...ne bas u sobi, vec u jednoj prostorijici uz sobu...ne znam je li odvojeno vratima ili samo zastorom.
To se naravno odnosi na vrticku djecu.
Znam da je meni tamo bilo lijepo...ali to je bilo poodavno. Vjerujem da sada samo moze biti jos ljepse.
O Dugoj uvali sam cula pozitivne dojmove, vidjela neke slike..isto mi se cini ok.
kajpa is offline  
Odgovori s citatom