Pogledaj jedan post
Old 02.01.2008., 12:59   #11
Quote:
markan666 kaže: Pogledaj post
zvao sam zg posto sam mislio ic tamo nadat al kako imam bosansku osobnu a ne hrvatsku nemogu u HR vadit putovnicu nego moram ovdje (u mojem slucaju u tuzli) pa sam bio lijepo u ambasadi 27.11. i predo rodni list, domovnicu, 2 slike staru putovnicu te dopis od firme u kojem pise da mi od te putovnice ovisi radno mjesto (sta u biti i nije daleko od istine) te uplatio 41 € + 12 € za zurno izdavanje i kako su mi rekli dobivam ju ili sad u srijedu/cetvrtak dakle 5/6.12. il iducu srijedu cetvrtak 12/13.12. (meni treba za iducu srijedu 12.12. posto tad treba da putujem) dakle od 4 moguca dana meni 3 pasu...

al eto javim vam kad ju dobijem pa mozda ovaj post nekad nekom i pomogne pri istom problemu


evo da sam sebe malo citiram, uglavnom putovnica je bila na vrijeme gotova zvao sam 6. da se raspitam i bila je tu al nisam mogo odma podic posto su morali zavest kod sebe (uknjizit, razknjizit sta ja znam) uglavnom sam 10. lijepo otiso bio u 09:00 u ambasadi pokupio putovnicu zahvalio i to je to bar iducih 5 god koliko mi vazi
markan666 is offline  
Odgovori s citatom