Pogledaj jedan post
Old 05.02.2004., 16:13   #7
Quote:
SuzA kaže:
Naime dokazano je da obadvije biljke djeluju na jacanje imuno sistema, a to je vec jako puno.
Koliko sam se raspitala za Noni, nije svaka firma koja ga prodaje dobra, tako da je na trzistu dosta sokova koji imaju jako mali postotak i koji zapravo nisu ucinkoviti, a cjena im je paprena.
Postoji jos i papaya koja je prema procjenama isto tako dobro djeluje na maligna oboljenja.
Cini mi se da se radi upravo o tome da treba podici imunitet, jer je tijelo izuzetno sposobno za porbu protiv raznoraznih, da ne kazem, sra**, tako da bi u svakom slucaju trebalo podizati imunitet kod takvih oboljenja.

Citao sam i o Taheebo-u. Osnovno djelovanje mu je jacanje imuniteta, a proglasavaju ga za odlicnim sredstvom protiv raka i AIDS-a. A aids nije nista drugo nego oslabljen imunitet. Dakle, tijelu bi trebalo dati sansu da se sam izlijeci.

Btw, koliko sam sluzio, i ti imas nazalost problema sa malignim, pa procitaj malo o Taheebo-u, ako ti se da ili ako vec nisi. Ima jedan tip kod nas koji se u 80-im godinama (navodno) izlijecio od raka iskljucivo sa taheebom (lako ces ga naci na netu, da ga tu ne spominjem, da nebi ispalo da reklamiram), i ostatak zivota je posvetio upravo toj biljci i proizvodnji preparata na bazi nje.

Postoji jos i neki pripravak Varumin iz makedonije, i navodno ga je i pokojni Tudjman koristio. Ne znam o tome bas puno, ali moguce da je i taj Varumin ok.

Uglavnom, propaganda ili ne, placebo ili ne, noni i aloe koliko-toliko djeluju.

P.S. Ako ti se da, aj mi please posalji na PM izvor iz kojeg si ti narucila Noni, jer stvarno hrpa njih ga prodaje, pa je dosta tesko skuziti i naci nekog kvalitetnog...thanx
globus is offline  
Odgovori s citatom