Pogledaj jedan post
Old 12.09.2008., 04:03   #20
Quote:
longjohnsilver kaže: Pogledaj post
zanimljivo, ova tema me podsjetila na priču koju sam nedavno čuo od dvojice mojih frendova. Naime oni su se prije 5-6 ili 7 godina vozili tim autoputom iz smjera istoka prema Zg i kod Slavonskog Broda (ne znam sa koje strane) im se dogodilo nešto što ni dan danas navodno ne mogu objasniti. Na ravnom dijelu ceste gdje nema ni kuća u blizini, ni drveta, ničega, uz cestu je stajala nekakva spodoba u crnom , vozili su standardno oko 130 kmh i nitko u tom trenutku nije obraćao pažnju na nju. Kako su se približili ta spodoba je odjednom kročila na cestu, napravili su nagli manevar autom jedva je izbjegli i zavrtjeli se na cesti. Stali su malo dalje u šoku i vratili se nazad na to mjesto. Nije bilo ničega. Kažu da je ta spodoba bila neka baba, stravično hladnog lica , vidjeli su je iz bliza kad su je izbjegli. Nevjerovatno je kako dvoje ozbiljnih , odraslih poslovnih ljudi pričaju s toliko straha o tom događaju. Nisu skloni zbijanju šala, a i ovo im je jedini takav događaj u životu.
SAD si i mene podsjetio na nesto slicno..isto tako smo ali na relaciji Nustar-Vinkovci na dijelu ceste gdje nema ni kuca,samo sume naisli na neku babu blijedog lica..jbga priznajem bili smo i pijani i napuseniali svih petero smo je vidjeli..kad smo stali da provjerimo da li stvarno nekoga ima..nije bilo nikoga..zasrali smo se zivi i brzo usli u auto i pobjegli sto nas beze gas nosio
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom