Pogledaj jedan post
Old 28.09.2010., 12:27   #17
Quote:
colgate kaže: Pogledaj post
vidim da se tu svašta nagađa pa reko da malo pomognem...
ja sam u 4 mj ove godine kod njih u karlovcu, kupio 159 1.9jtdm za 135 000kn..znači cijena koja stoji je ta, pdv je u njoj...autohrvatska od nedavno je i službeni uvoznik fiata, alfe i lancie, a ta vozila su uvoz iz italije, direkt od proizvođača..tako je bar meni objašnjeno..moja je bila službeno vozilo nekom djelatniku u alfi...
moja je 2008 i kupljena je sa 22tkm a sada imam 31tkm i samo me jedna stvar malo zezala..a to je kontroler na prednjem ventilatoru koji je obrađen pod garancijom...znači, kad bih ja upalio klimu on ponekad nebi taj čas uključio ventilator i to je odmah evidentirano kao kvar i išao mi je u safe mode, iz kojeg bi i izašao čim se auto ugasi pa nakon 10 min upali...
sve u svemu ja sam prezadovoljan autom i nisam ni trunke zažalio...
ono što je mene privuklo to je cijena, koja je gotovo 100tkn ispod nove i garancija koja u mom slučaju vrijedi do 7/2011 i bez koje taj auto sigurno nebih kupio...
za njih sam saznao slučajno jer sam na stranicama autohrvatske tražio 1-2 god. starog focusa ili mondea i nisam znao da se bave i fiat koncernom...inače to vrijedi samo za karlovac autohrvatska, tamo imaju ovlašteni servis za alfu...
Hm znači iz uvoza, ako ta vozila nisu bila karambolirana onda je to odlična prilika za sve one koji mogu preći preko toga da je netko sjedio 1,5 godinu prije u tom autu jer 100 tkn više u đepu nikoga neće žuljati a auto je jako dobar.. Znači umjesto nekog boljeg novog pola tdi, može se uzeti 1,5 godinu stara 159 jtdm
johny5 is offline  
Odgovori s citatom