Pogledaj jedan post
Old 14.09.2012., 21:04   #20
Da ne otvaram novu temu.

Kako pronaci nekoga ako znas samo ime, grad i da je na Face-u ?

Naime, radi se o curi, naravno, koju sam upoznao slucajno, i bili smo zajedno na kavi i sve je bilo super, dok ja nisam dobio poziv i morao sam ici, na kratko, 10 min max, medjutim nenadanim okolnostima tih 10 min se pretvorilo u pola sata I tako kad sam se vratio u kafic gdje smo bili, ona je naravno otisla 5-6 minuta prije. Tko zna, vjerojatno je pomislila da sam je ispalio. Naravno da nismo stigli ni razmijeniti brojeve.
E sad, ono sto znam je da ime, ne i prezime, ali znam i ime brata, mame, tate , sve je to rekla kroz pricu i ja sam zapamtio, ali nije rekla prezime. Znam da smo pricali o face-u i da ga ima, iz istog smo grada, koji nije velik ali i nedovoljno malen da bih tek tako slucajno naletio na nju. Zanima me da li se, recimo u face-u moze podesiti da se trazi osoba samo po imenu i gradu, tipa Dzoni iz Varazdina i sl. Sve sam pokusao, google sa njenim imenom i imenima iz porodice, face, ovo, ono, ali nista. Ostaje da probam preko face-a s svim pocetnim imenima kao njeno iz mog grada, pa mozda naletim na njenu sliku. Ali mi ne uspijeva da podesim takvu pretragu.
Znam da je ovo mozda longshot ali ima itko kakav koristan prijedlog!?

Pomagajte, pliz
dzoni dzins is offline  
Odgovori s citatom