Pogledaj jedan post
Old 10.10.2009., 21:34   #4
Nekoliko puta sam dobio domaći ajvar na poklon i uvijek mi se vrlo brzo pokvario. Koliko vama to traje?

Quote:
salel kaže: Pogledaj post
To nije roba za prodaju.velika većina ljudi niti ne zaslužuje da jede nešto dobro.Njima je dvaest deka parizera gastronomski vrhunac.Tako npr tko kod je kod mene probao kobasicu ili kukenovu seku svi su bili oduševljeni i ja ne mogu toliko brzo rezati koliko oni brzo jedu ali nitko se ne hvata novčanika.Ako moraju platit e onda i nije baš tako fina.Stoga poslušaj savjet -u finoj hrani neka uživaju tvoji najmiliji,a ostali neka jedu što hoće.Jer svi oni kojima je stalo do toga kakvu hranu jedu,oni su se već na neki način i pobrinuli za to.
Svaka roba ima svoju vrijednost i kod nas se debelo pretjeruje sa cijenom. Ne mislim na tebe i na tvoje proizvode nego govorim općenito.
Ako mogu malo OF, upravo sam se vratio sa Krete. Najskuplje maslinovo ulje tamo u nekoj fancy bočici je daleko jeftinije od naših ulja. Za talijanska ulja kažu da su jeftina zbog mogućnosti obrade maslinika strojevima ali sasvim sigurno na Kreti to nije moguće jer je cijela brdovita. Volio bi da mi netko objasni po čemu bi to naša ulja trebala biti bolja i skuplja od onih sa Krete za koju kažu da je domovina maslinova ulja i da je ono tamo izumljeno? Ili smo veći vjernici i od Pape?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is online now  
Odgovori s citatom