Pogledaj jedan post
Old 20.03.2011., 16:21   #8
Arrow O cemu se ovdje radi?

Hej.

Pa, u zadnje vrijeme sam razmisljala o svom ponasanju i nekim pomalo cudnim reakcijama ponekad pa mi je palo na pamet da svi ti zasebni 'incidenti' mozda imaju neke veze jedni s drugima? Je li ovo ispod neka dijagnoza?

Ok, imam problema s tim da pridjem nekim vecim grupama ljudi koji sjede npr za stolom i pricaju, onak, uzasno ne volim skretat paznju svih njih na sebe svojim dolaskom i imam osjecaj da svi bulje u mene i osjecam se neugodno. No, npr da dolazim s frendicom, nista od toga ne zamijetim i sasvim sam opustena, sasvim druga osoba, kao da mi treba bar jedna 'safe person' u blizini, iz nekog razloga. Imam problem s drzanjem seminara i prezentacija, uzasno se uplasim i glas mi pocne drhtati, pa izbjegavam takve prilike. U biti prvo se desi da pomislim da je neka situacija neugodna i onda, kao nekom autosugestijom, pocnem osjecat reakciju tipa drhtanje glasa, ili neku neobjasnjivu navalu adrenalina. Nekad kad imam slusalice u busu mi se cini da preglasno disem. (wtf?) Nije mi previse ugodno ici na wc na javnim mjestima, ne zbog cistoce neg zbog drugih ljudi ako npr stoje ispred i cekaju svoj red. Ono, uzas, mrzim to. Hmm, upoznavanje s deckovim roditeljima ili prijateljima mi se cini jako strasno, najradije bih to izbjegla. Za sva vremena.

Ne znam, uvijek sam znala da sam onak pomalo introvertirana, ali mislim da me niko ne bi opisao takvom, i da u biti znam otici u drugu krajnost i biti jako glasna i drustvena, nisu mi jasni ovakvi ispadi, koji btw znam dobro zakamuflirati.

Anyone?


Edit: Zaboravila sam napisati da to nije oduvijek bilo tako, vc se pocelo dogadjati u zadnjih par godina.

Zadnje uređivanje Whereabout : 21.03.2011. at 04:09.
lolmao is offline  
Odgovori s citatom