Pogledaj jedan post
Old 08.07.2013., 18:01   #7263
Quote:
Pobocnik kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, naisao sam na ovu ponudu:

http://www.kolektiva.hr/zagreb/brace...m_content=post

pa bih molio komentar od nekoga strucnijeg s obzirom da su ponude na ovakvim stranicama cesto pune spletki i muljaza.

oni navode osnovnu cijenu od 15000Kn za jednu celjust, nije li to malo prenapuhano kako bi izgledalo da je veci popust? na kraju izlazi oko 6100Kn ako ne izniknu dodatni troskovi. a za keramice bravice koje bi i uzeo je +1300Kn, tj. ravno 1000€. koliko inace kosta samoligirajuci (sto god to znacilo) aparatic? hvala.

meni bi trebao aparatic samo za gornju celjust i nenosi mi se to cudo nekoliko godina, a kratkim googlnjem sam nasao da se ovaj krace nosi.

bilo kakav savjet, kao i iskustva sa doticnom poliklnikom Pevalek Simeon su dobrodosli

hvala
Evo , ja sam bila kod njih na pregledu i čine se stvarno ok. Popust nije naravno 62 %, to je sve marketinški trik. Popust u usporedbi s drugim ortodontima može biti i do 2 000 kn, ali ne mora. Jer npr. kod njih će te In Ovation C ( prozirne) bravice ispasti 7 000 za jednu čeljust + 400 kn dijagnostika. Pregledi i retencija su uključeni u to, a za te novce možeš dobiti taj tretman i kod nekog drugog ortodonta. Ispod te cijene u Zagrebu nemaš za tu vrstu bravica, jedino na više.....Eto !
bluefox is offline