Pogledaj jedan post
Old 04.02.2016., 14:45   #222
Moja kćer ide u šesti razred i na piku je jednom malom koji dolazi iz disfunkcionalne obitelji, on pravi probleme svim nastavnicima ali je na žalost popularan u društvu. Moja je povučena, odlikašica, dijete koje želi svakom pomoći... on je vrijeđa, odvratnim rječnikom i to traje i traje....razrednica blago reagira, bolje rečeno ne reagira...sitauacija je takva da kad im treba žrtva, nju optuže za nešto a onda se mi i ona pravdamo iako ona ne bude ni kriva ni dužna (razrednica kao zna da ona nije napravila te stvari za koje je oni kao optužuju ali nam je muka od toga...)... i sad se to još više pogoršava, još jedan problematični dječak je počeo je napadati tako da joj je još teže... znaju je ugroziti pred nastavnicima, vrijeđati i ništa a ona se ne može braniti i to je jako boli...jučer su joj spremili scenu da ju je 5-6 dječaka napali, danas je jedva u grču otišla u školu. Nisam išla u školu, htjela bi da ona se sama izbori jer ja ne mogu stalno ići i tužakati... samo bojim se može li sama... što se tiče curica, imaju dva klana , u ovom što je ona pripadala je situacija da moraš mrzit i tračat curice iz drugog klana, što ona ne želi, jer dijete mrzi trač i ona im je otvoreno rekla da ona nikog ne mrzi i da nije niti protiv koga...sad su je odbacile... druga ekipa curica su ok s njom, ali one su dobre s tim problematičnim dječacima i budu skupa poslije škole i to je njoj kočnica da se priključi toj ekipi). Sad se loše osjeća..ona se ne osjeća dobro prihvaćena, jednostavno ne znam zašto je tako???? stvarno je iskrena, ok, ona bi za iskrenu prijateljicu sve učinila... Ovo je tako frusrirajuće, pomogla bi joj al kako???? ne mogu je gledati da više pati, pitam se gdje su nestale prave vrijednosti i odgoj???? moraš tračati, spletkariti da bi bio prihvaćen, gdje su nestale prave vrijednosti???? kako se djeca danas odgajaju i onda je iznenađenje kad učenik udari nastavnicu??? na veliku žakost, mene to nimalo ne čudi jer nastavnici puno toga ignoriraju, prelaze preko toga, ne da im se borit s bezobraznim roditeljima i to je rezultat...
Strah me je i za zdravlje, lani je imala temperaturu 3 mjeseca nepoznata uzroka, ja se bojim zbog stresa jer je i tad imala probleme...
na iglama sam kako će se vratiti kući...

oprostite na nabacanom postu
pkarla is offline  
Odgovori s citatom