Pogledaj jedan post
Old 01.04.2011., 12:07   #9
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Za sada, nista revolucionarno. (meni) I naravno, mozemo se gadjat argumentima koji je bolji.
Nakon godina WoW-a, nema mi niti jednog jedinog argumenta da je WoW bolji, osim contenta koji je nastao u tih godina, a i tu bi mogli raspravljati koliko je Blizzard muzao kravu, a koliko mu je stalo da drži WoW kvalitetnom igrom s dobrim contentom.

Ja tvrdim da je Blizzard zapravo više reciklirao stari content uz minimalni effort dodavanja novog contenta. S obzirom na lovu koju su ubirali, mogli su dati daleko daleko više. Al jebga, kapitalistička pohlepa je ipak bila jača.

Cataclysm je daleko najbolje osmišljena ekspanzija s daleko najmanje contenta ikad napravljenog. Ekspanzija je trajala točno 2 mjeseca. I to su na umjetan način htjeli produžiti tako da naprave teži content. FAIL! Nakon WotLK vrtića jednostavno više nije bilo povratka.

I sad kad gledaš novu ekspanziju, odn. 4.1 patch, trebalo im je 6 mjeseci da naprave taj minimalni content i dodaju ga igrici. Ili likovi muzu kravu još malo prije nego krepa, ili su slijepi i gluhi na to kaj se oko njih događa.

U usporedbi s time, Trion je izdao igricu 1.3., koja je odmah radila ko urica, i već nakon mjesec dana imaju major content addition. E jebga...

Baš kako si rekao. Nema mi dovoljno argumenata. Kad uzmem odnos Triona i Blizzarda prema svojoj bazi igrača, kad uzmem koliko je RIFT grafički napredniji i dorađeniji od WoW-a, kad uzmem da u RIFT-u nemoš stajat na mapi satima da se ništa ne događa i da te nitko ne napadne, onda ti moram dati za pravo, nema dovoljno argumenata
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom