Pogledaj jedan post
Old 12.06.2011., 22:26   #71
Quote:
Jules76 kaže: Pogledaj post
mi drzimo cipele. jednostavno nemamo ormaric i momentalno nemamo love da si to priustimo (posto smo jelte opremali cijeli stan u zadnjih godinu dana), a necemo da nam mala lize cipele, pa ih drzimo pred vratima. jer se u stan ulazi prakticki odmah u boravak. ali smo na vrhu stepenista pa to nikog ne smeta osim moju sveki koja se svaki put zgraza
ma necu kupit ormaric 10 godina, samo da nju nerviram


joj meni je to grozno ....dobro vaše nitko drugi od vas nevidi pa ajde al ja općenito nevolim kad ljudi ispred vrata drže išta ...mene nervira i cvijeće, nama susjed nedavno palmu nabio kraj vrata pa mm popizdio i maknuo je na vrh stubišta
a cipele i u stanu ne držim ispred ormara nego u ormaru, isto mi je ružno kod nekog viditi stare, šporke cipele poredane ispred ormarića

Quote:
Nessych kaže: Pogledaj post
Onda sam ja uber nemajka, mi se uopće ne izuvamo. Mislim hodamo po kući u papučama, ali normalno se prošećemo kroz cijeli stan u cipelama. Meni ide na živce to izuvanje (što ne znači da ne poštujem kad to netko od mene traži, onda se izujem. sjećam se kad smo bili u bosni u posjetu nekim rođacima, pa sva sam nazebla bila, non stop sam morala biti bosa, nije to za mene).
ti si isto ko ja, kod mene se ljudi krenu izuvati i ja im nedam , vičem da se kod mene netreba izuvati ....i nervira me kad drugi tražu da se ja izujem (iako poštujem i izujem se ako se to od mene traži) jer bosoj mi je hladno a obući tuđe papuče mi isto nije najs, ko zna čije su sve noge bile u njima, meni se to gadi, morat ću u torbi nositi svoje papuče

i jučer sam s mužem komentirala kako ću ja preživiti taj period kad mala bude puzati , i da tražim da mi se ljudi izuvaju neću riješiti problem jer je pod prljav koliko god ga se čistilo
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom