Pogledaj jedan post
Old 16.06.2011., 23:52   #69
Quote:
GoldenSurferFromCRO kaže: Pogledaj post
Meni je policijski presretac presreo kako sam vozio 160km/h a prometni znak na jendom mjestu pokazao 80km/h, to je bilo na dijelu autoputa. Prvo mi je trazio 1000kn kazne da bi onda smanjio na 500kn kazne, a dao mi je papir upozorenja. Nisam nista platio. Onda j epolicija uz smjeska otisla, a upitnik se pojavio nad mojom glavom. Da li t oznaci da cu dobiti posatom uplatnicu za platiti 500kn ili je policija malo igrala sa mnom? Nisam dobio uplanticu niti sam policiji morao dati 500kn, a ne znam ni kolikokaznenih bodova cu dobiti. Mzoda ce to proci a da nista nije se dogodilo?!?!?!
Imao sam istu situaciju za uskrs, radar klopka, htio 1000, pa na licu mjesta 500, pa na kraju napisao upozorenje posto kao nisam kaznjavan, ali zapravo je trebao biti tamo do 16h a bilo je 15:50, dakle nije mu se dalo "pilati" sa msnom, i jos je rekao kao napisat cu ti upozorenje za nevezanje pojasa, a prekrsaj je bila brzina.
Uglavnom imas pravo na jedno upozorenje godisnje, i sad ako opet nesto s*ebes u toj godini, nema vise upozoravanja nego drito kazna.
S time da to upozorenje ne mozes zahtjevati, nego je to vise dobra volja prometnog policajca.
Nema nikakvih bodova na vozackoj, to upozorenje je kao da platis kaznu na licu mjesta samo sto ne platis nista.
DarkStar is offline  
Odgovori s citatom