Pogledaj jedan post
Old 08.11.2013., 08:46   #77
Quote:
KASIOPA kaže: Pogledaj post
Vrijeme je retrogradnog Merkura, bar do ponedjeljka, i meni se događaju prestrašne stvari - u smislu "da ne povjeruješ".
Na radnom mjestu - za obavljeni projekt nije poslana potpuna dokumentacija, danima kopiramo i tražimo nove dokumente.
Kod kuće dobila sam paket s aparatom koji nije ispravan, dopisivanje mailovima s dobavljačem je bilo potpuno u smislu "baba drumom djeda šumom", paket je vraćen jer djelatnica u pošti nije dobro objasnila način transporta paketa pa dobavljač nije pristao zaprimiti paket jer nije dobro objašnjena cijena poštarine paketa, djelatnica u transportu paketa se ispričava jer nova kolegica koja je tek počela raditi nije dobro objasnila kolanje paketa u slučaju odbijanja primitka istog.
Paket je završio tamo od kuda sam ga i poslala, naime kod kuće, obogaćen za troškove raznih otkupa i naravno opet neispravan.
Čekam ponedjeljak 11.11. da Merkur krene direktno i da se pozabavim problemom - kako poslati paket na ispravan način i pri tome napraviti što manje štete.
Iskreno i ja moram priznati da nikad nisam ovako jako osjetila retro merkur. Sve što može otići u krivo, ode u krivo. Pa čak i najbanalnija komunikacija s ljudima je otišla toliko u krivim smjerovima da sam se i ja već tonu ispričavala i drugi meni. Pa onda javni prijevoz. Jako često nije došao (često i za zetovske standarde ) ili je došao pa na pola puta neki problem. Struja nestaje na sve strane. Sve se gubi. Sve je nejasno. Jedva čekam taj ponedjeljak!

S obzirom da sa škorpionima iako nisam na ti, onda me, zapravo, ni ne čudi da je ovaj retro u istom, najgori ever!
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom