Pogledaj jedan post
Old 17.09.2017., 23:42   #2783
B.B2, ma daj, opterećuješ se nebitnim. Javi se, pa kako god i sa bilo kojom temom (ako misliš na online javljanje). Ako ti je do izlaska, fino ga pozovi na kafu. Ključno je da pokušaš nešto. Pošalji mu slike mačaka.

Ja sam bio u napasti da opet napravim profil na pederskoj stranici ali ništa. Promijenilo se to da nema više one uzbuđenosti u imanju profila na takvim stranicama. Prije bih jedva dočekao da se ulogiram samo da vidim je li mi stigla poruka od određene osobe. Možda je bilo do toga što sam konačno bio našao nekoga pa je bilo lijepo dok je trajalo. Mrzi me klikati na profile i gledati nečije fotke uopće, ma mrzilo bi me i da su sve redom muškarci kakve ja volim i da mogu odabrati kakvog hoću. Ne znam uopće koji mi je penis. Hoće li se ovo promijeniti jer su šanse male da mi se za promjenu desi romansa koja nije preko interneta a i preko interneta je dovoljno teško. Nisam ni 100% siguran želim li romansu. Imam nekih trzavica u životu koje nemaju veze sa penisićima, živim koliko toliko normalno ali nešto mi fali. Sreća pa će uskoro i zima.

Pikijevo kontempliranje o glupostima - 237. epizoda
piki is offline  
Odgovori s citatom