Pogledaj jedan post
Old 20.10.2017., 22:40   #1742
Danas pad zbog produzenja roka za upis za dva dana, sve se svodi na to vjerujete li Bakicevu instinktu, preocito je da on vjeruje sam u sebe i ovu pricu oko Crnog celika, kako drugacije objasniti da je danas vjerojatno isti dionicu branio na 27-28 i kasnije dizao,dakle upumpavao jos love. Do sada je isti kad se podvuce crta bio u pravu na zse, ovdje mu igra sve vise naginje prema all in, meni dovoljno da udjem sa manjim dijelom portfelja.

E sad, moze li to biti takva blamaza da investitori koje je primila ministrica i zbog kojih se sazivala gs, koji su nicim izazvani podnijeli obvezujucu ponudu za dokap (hej, obvezujucu), za koje se otvoreno zalagao izaslanik predsjednice rh i koje su objerucke prihvatili i sindikati, na kraju odustanu od za njih dzeparca od ulaganja...hmmm. To bi bila prvorazredna blamaza. Ne kazem da nije moguce, ali bila bi.

Po trgovanju danas cini mi se da bi ovo zavrsilo na blizu 40 da se trgovalo jos sat vremena, bumo videli iduci tj, cinjenica je da je cijena prije objave od strane crnog celika bila na 27 pa odletjela na 42.
peropopara is offline  
Odgovori s citatom