Pogledaj jedan post
Old 12.05.2010., 11:55   #16
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nema na čemu...samo ću ovdje kratko nadopuniti da ne ostane nedovršeno.

Srce je Sunce u smislu centralnog fizičkog organa -"organa koji život znači" te energetskog centra koji "omogućuje osjet ljubavi" (srčana čakra), ali fizički srce je mišić (Mars). Zato kada su u pitanju "fizički uzroci" bolesti srca onda moraš promotriti i Marsonju.
Sreća da to kod mene nije bila nikakva bolest,iako je bilo neugodno,ali eto baš bilo u tom periodu,niti prije niti kasnije se nije javljalo,baš neugodno.Zato mi je palo na pamet i to s kosom, s obzirom da je Saturn uticao na cijeli organizam.Lijepo da si i ovo pojasnila

Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post

Jedino kaj mi se ne sviđa je kaj je nekako...premekana, vunasta, ne znam to objasniti.
Kod mene je isto mekana...ali,to mi se i sviđa.A ono što mi je posebno lijepo je to što je glatka na dodir,ima onaj zdravi sjaj,to je nekako najbolje kod kose imati ako je zdrava.To se odmah i na kosi bolje vidi,meni samo ide na živce kad je PMS u pitanju onda se zna spljoštiti,al dobro to je i kod većine tako Uglavnom, kod mene je duga,tamo smeđa,rekla bih i crna,ali ima i tamno-smeđih tonova,dok sam bila mala bila je vrlo jaka ,pregusta,sad mi je već lakše s njom,jer nije mi tako teška,lakše mi je i ljeti trpjeti je kad su vrućine nego recimo kad sam u bila osnovnoj,tad je ličila na neukrotivu grivetinu

Zadnje uređivanje adiam : 12.05.2010. at 12:09.
 
Odgovori s citatom