Tema: oglas za sex
Pogledaj jedan post
Old 28.01.2005., 14:37   #19
Re: Re: oglas za sex

Quote:
shree_kali kaže:
Imam 30 godini, vraboten vo odlicna firma vo Skopje, VSS, ne pusam, ozenet. Baram zeni ili devojki nad 20 godini isklucivo za sex. Bez nikakvi obvrski za ponatamu. Sakam i nudam sekakov vid na sex. Ve ocekuvam
Ima 30 godina, radi u odličnoj firmi u Skoplju na radnom mjestu vrabotena..VSS..ne puša...oženet je. Već 20 godina bari žene i djevojke isključivo za sex..nema obrve..pardon: nema obrve za ponatamu (valjda isto neko radno mjesto)..Voli i nudi različite poglede na sex..očekuje slovo V.
A be konj-konjosan mnogu si glup ti be!Od kaj na kaj pa sega ti se najde seljak tuka da baras zena za sex????Toa kazuva deka ti si nesposoben covek
zatoa baras na internet.Steta sto nema nekoj zakon za nekoj da te najde i da ti gi isece jajcata.Ah kako jas ne te znam da te natcekam salata ke te napraam.Takvite kako tebe brat daleku ne odat vo zivotot,veruvaj mi.Mozam samo edno da ti kazam.Imas majka ili sestra kako ke ti bide nekoj da ti gi ebe a???? seljak....

A, B, Konj - japanski konj, jako si glup, B! Od što na što pa japanska igraća konzola se nađe seljak i tuka da bari ženu za sex. Ti si djedice nesposoban čovjek. Zato i bariš na internet! Šteta što nema zakona koji bi odobrio nekoj da te nađe i nasjecka ti jajcata. Uh, što te ja ne poznam da odma od tih jajcata salatu napravim. Takvima poput tebe, kojima je brat daleko, ne oda u životu - vjeruj mi. Mogu da ti kažem samo "edno!"...Imaš majku ili sestru - što njih ne jebeš? a? seljak..
ili tako nekako..
...ova zadnja recenica je majstorki prevedena
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom