Pogledaj jedan post
Old 05.09.2012., 14:10   #20
Quote:
robb3n kaže: Pogledaj post
Ja sam, nakon prijeđenih cca 1000 km (vozim ture otprilike 40-50 km, miješano, asfalt kada baš moram, inače XC, makadam, šuma gor-dol, južna Istra), izuzetno zadovoljan, ali pitanje je koliko je moje mišljenje relevatno jer nemam baš neko iskustvo. Felt mi je prvi "pravi" bicikl, ovo što sam prije vozio nije vrijedno spomena. Na njemu su mjenjači SRAM X9/X7, vilica Suntour Raidon, i kočnice Avid Juicy 3.

Geometrija/veličina mi je izvrsna, pogon, mjenjački sklop i vilica super odrađuju (vilica kao nije neka, ali obzirom da ne znam za bolje, ova je super )

Najproblematičniji su mi diskovi, mislim koče izvrsno po svim površinama i uvjetima, ali pri određenim brzinama (ali ne uvijek) znaju strugati po paknama, a taj zvuk me iritira. Uz sve trikove podešavanja, još uvijek ih nisam uspio natjerati da budu tiho (ne znam, možda je i nemoguće ? )
Jel pricas mozda o Feltu q820(2011.)?Odlican bajk,po svemu pogođen.A za bremze nema bas pomoci,svima struzu.Cak i meni na avid elixiru,a stare su dva tjedna.

EDIT: sry sad sam procitao da je q820 u pitanju,skuzio sam ga po dijelovima...
HUNTER (CRO) is offline