Pogledaj jedan post
Old 13.06.2008., 15:43   #18
Quote:
LadyNot kaže: Pogledaj post
neki dan ja i dragi u kinu..
scenarij ide ovako: sjedimo i do nas neka krava koja je non stop svjetlila s jebenim mobitelom meni u glavu.ja velim dragome kak mi ide na živce, i on žensku pipne po ruci i pita jel može okrenut mobitel da ne svijetli u nas, te kod toga diskretno ( ja nisam ni skužila,on mi rekao) okrene njen mobitel prema njoj.
Ženska popizdi i počne srat:kaj ti mene diraš?ti mene napastvuješ!ti si mene fizički napao!I ja velim:koji ti je kurac,daj se malo skuliraj.a ona menia frajer me dirao!!!vi ste nastrani!!!
Ja riknula od smijeha skoro!

Pitanje: da li se ta poremećena ženska sviđa mom dečku?da se zabrinem?
ti si glupost na kvadrat
Sorry ali cim sam ti procitao post, kliknuo sam na quote. bikoz nemos takve glupe odgovore/pitanja davat/pitat. procitaj si post i da zabrini se za svoju sposobnost razmisljanja

..sto se teme tice, ja osobno kao musko volim dodirvati cure koje me privlace i tijekom razgovora i poslje i prije i uvijek, to mi je jedan od nacina da pokazem koga bi karo koga ne.. ali mi se cini da je to u zemskom rodu drugacije, nece da previse pipka dok nije njeno?!, naravno da postoje razne vrste zemskih.. ali mislim da vecina ne pipka..

Zemske razvezite tipkovnicu..
__________________
Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, Choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose your friends. Choose leisure wear and matching luggage. Choose DIY and wondering who the fuck you are on a Sunday morning. Choose your future. Choose life... But why would I want to do a thing like that? Experience will show...
BananaSkin is offline