Pogledaj jedan post
Old 13.05.2009., 16:37   #8
Quote:
miracidij u mom srcu kaže: Pogledaj post
Iako se generalno pljuje po tome da je to bapsko mišljenje, mama ti je u pravu. To pravilo nije zapravo povezano sa samim pranjem kose, koliko s tuširanjem u vrijeme menge općenito. Ako si se ikad porezala i kupala se u moru posli toga cili dan, primijetila si da ti rana ne može zarast dok si u vodi, nego tek kad se osušiš nastavi krvarit i napravi se krasta. Tako i ako se tuširaš za vrime menge (bez obzira prala kosu ili ne), osim ako nekako ne izoliraš vaginu, voda djeluje na sličan način i potiče obilnije bespotrebno krvarenje koje je kod ljudi koji se vole dugo tuširat znalo dovest do ozbiljnih zdravstvenih problema. Kupanje u kadi u te dane u misecu se osim što je nehigijensko je ujedno i jako opasno zbog ogromne količine vode u kontaktu s vaginom koja ulazi i vlaži stijenku maternice te kad izađeš iz kade možeš praktički izbacit mlaz krvi iz sebe ka šmrkom. Otkad je prijateljica na taj način dobila anemiju (jadna zaspala u kadi ), u tih se par dana malo vlažnim maramicama opere pod pazuhom, noge u umivaoniku i to je to. Ali čula sam da imaju posebne gaćice s kojima se moš sigurno tuširat, a neke imaju i gumeni rub koji se pripije skroz uz kožu da moš sjest u kadu. Samo, mislim da se to naručuje preko interneta..
Zar voda može ući u maternicu ??????
Ja sam mislila da je to neki nepropusni ventil da se tako glupo izrazim

I još se penje prema gore do maternice dok se tuširaš??
__________________
Nije važno odakle sam sve dok znadeš kuda putujem
deralo me sedam mora, gorka kora, ljute nevolje
to što brodi ne mogu da prevale čovjek umije, meni se dušo od tebe ne rastaje...
P.Candy is offline  
Odgovori s citatom