Tema: Reiki
Pogledaj jedan post
Old 10.08.2003., 19:58   #45
Quote:
Winona1 kaže:
Ooo bilo je toga kako da ne.

Da je neki Forumas promijenio svoje vjersko ili politicko stajaliste zbog debata koje su se ovdje vodile.



Ti to ozbiljno?' Misliš li da formiranu osobu sa formiranim stavovima može promjeniti diskusija na forumu?

OK svi ljudi sve znaju, može se dobiti puno novih informacija i podataka ali...

Moj pogled na vjeru je samo moj, imam god malena. Iako sam odgajan u katoličkom duhu oduvjjek me smetala svaka vrsta isključivosti kod službenih vjera. Samo moja vjera je ispravna!!!-Tvrde svi oni

Samo se preko Isusa možeš spasiti (neko je gore napisao) Bljak.Bljak bljak.
Ako je bog ili Isus tako uskogrudan da pomaže samo one koji mu se mole i klanjaju a ne pomaže onome tko se ne želi moliti onda ja ne trebam takvoga spasenja i takvoga boga i gadi mi se sve to

Prije nekoliko0 godina sam prvi put pročitao knjigu Razgovor s bogom koja je u međuvremenu dobila još nekoliko nastavaka. Tu, u toj knjizi sam pronašao svoje vlastite stavove lijepo i jasno izrečene. Tako jasno kako ja nikada to ne bi mogao učiniti a istovremeno točno tako kako sam si i ja zamišljao da mora biti.

To je dakle(ako si čitala ili čula za tu knjigu) moje gledanje na boga.
Vjerovatno je jednako pogrešno kao i krščanstvo, islam hinduizam ili što ti ja znam, ali barem ga ne namećem drugima, samo mislim da je baš tako i da tako mora biti

Tu se uklapaju i Reiki i Joga i odlazak u crkvu i očenaš i Alahu akbar i sve u što vjeruje i što ti život čini lakšim i ljepšim.
Ahil is offline  
Odgovori s citatom