Pogledaj jedan post
Old 10.04.2017., 15:54   #62
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Kada prestaneš hiperventilirati, pokušaj pročitati s razumijevanjem što sam i zašto napisao.

Za svaki slučaj, mali hint: pročitaj, u paketu, drugi i treći njezin navod koji sam istaknuo, a koji su međusobno u dubokoj svađi (autorica tvrdi da će poštivati djetetovu želju, a istovremeno na CZSS-u radi potpuno suprotno djetetovoj želji), pa ti možda svane da joj ne uskraćujem nikakvo pravo nego prokazujem njezine međusobno posvađane rečenice.
Gospodjo, zelite li da djeca budu s vama ili muzem?
Sin je rekao da bi...
Gospodjo, pitam *Vas* sto vi zelite.

- takav razgovoe se nije dogodio?
Nemoguce je da je rekla da sin zeli biti s ocem, ali da bi ona htjela oboje?

Pricamo o zelji deckica.
Centae moze i ne mora uvaziti zelju, ali treba znati dali ce roditelj prihvatiti oboje ili ga se ona odrice "jer vise voli tatu".

Quote:
Muškica kaže: Pogledaj post
Po meni, roditelji koji godinama foliraju djecu da se vole, nisu iskreni roditelji. Djeca itekako kuže odrasle i kuže kad ih se besramno laže.
Voditi olfo partnerski život radi djece je laž. Biti u partnerstvu radi djece koja osjećaju da se mama i tata ne trpe, je laž. Ali...oni su divni roditelji koji svakodnevno lažu sebe i klince.
Vidim da nemaš što pametnije napisati osim što prozivaš i bljuješ po temi.
Sure.
Nastavi zivit u utopiji.

I uvijek cu bljuvat po ljudima koji se dodju posrat kad netko zatrazi savjet. I to pisuci iz neke vlastite "svijet je idealno mjesto" perspektive odnosno - gloginje mlate tudjim kurcem.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction