Pogledaj jedan post
Old 09.08.2009., 22:19   #136
Oprostio ti si prvi počeo s " ja imam ovo ja imam ono" a nigdje ništa konkretno o tome ..ja nemam ništa..ja samo vozim u tuđoj firmi!

A ne vozim od jučer! Ti si počeo s osobnim napadima i uvijek dežuraš....mene ne zanima ko što rekoh ni tvoja firma ni bilo što u svezi s tobom ali tražim da svoje bljezganje argumetiraš, kako meni imputiraš pristranost Mercedesu, ja TO MOGU I ARGUMENTIRAT a od tebe samo riječi a ništa argumentirano!

Sigurno da poznajem Actrosa i njegovu pouzdanost i koliko je podložan kvarovima, a znam i kako loši vozači utjeću na "učestale kvarove" ....

isto tako znam i kako se vara vozače kod plačanja u HR, prvo ih se prijavljuje na minimalnu plaću ....naravno već ih se tu krade za budući iznos penzije! Onda ih se plaća ili po km ( kad ne vozi ne zaradi ništa) ili postotak po turi....a jadan nikad nezna koliko je njegov gazda za pojedinu dobio.....dnevnice su nepoznat pojam kod HR gazdi ( svaka čast znam čak 3 koji ih daju svojim vozačima) te nije čudo da im se Jxxxx za gazdin kamion!

Neznam zašto si alergičan kad Actros prestigne Scaniu ...ja nisam kad me pretekne bilo kakva "ptičurina" , jer znam da se vozim u savršenom vozilu!

Ili si alergičan na to da se tvoja naklapanja ne podudaraju sa istinom?

Paul Schoeckemuehle je imao isključivo MAN ...ali nisu ovdje odgovorni u voznim parkovima blesavi pa razmjenju iskustva i podatke sa kolegama....ali stručnim ljudima koji znaju računat vrlo oštrom olovkom....Vidiš i naš junior šef obožava MAN, ali bu moral čekat dok mu stari prepiše firmu da prebaci vozni park na tu marku....imamo i sad 3 MAN zaostali iz eksperimenta jednog svaki drugi dan dolazi palit MAN Service!

Ja znam da od naših 35-40 kamiona svi uredno izlaze u nedelju na put....i da radionu vide samo za servis!

Vrlo si loš gubitnik, stalno napadaš i kad dobiješ argumentirano da pričaš gluposti, opet omalovažavaš bez KONKRETNIH DOKAZA...niti slikicu ( pa retuširaj to svoje ime na njemu kaj se stidiš????) nit si ijednom riječju naveo radove koje si kao morao raditi na njemu....a čuj i opet tvrdim da kod nas gazde servisiraju i popravljaju tek kad KAMION STANE!

Do tada se elektronski sklopvi premošćuju....ko ga hebe ..ne treba to popravljat zar ne? A dijelovi na " ruski inovativni sistem" dovode u funkciju samo....onda nije čudo da krepa dibidus!

Koliko znam slučajeva da su sipali u Actrosa mineralno ulje umjesto sintetike jer je sintetika po specifikaciji MB bila njima preskupa! Onda kad krepa NE VALJA ACTROS a ne gazda koji je štedio na krivom mjestu! Uostalom zašto si ti nabavio 3 kamiona i sva 3 različita marka????? I kad si znao da je Actros sranje zašto si ga kupio????

I konačno ovo je moj topic....moj dnevnik i ja vozim Actrosa i zadovoljan sam njime, a prišipetlje tvog ranga ne mogu nego onda biti alergični.....

otvori svoj topic, predstavi svoju firmu i lupaj kako je ptičurina najbolja na svijetu.....ja ti sigurno neću doć lupetat da nije...ali ni da jeste neću reč!

Kod tebe je samo ja sam gazda imam 3 kamiona sva 3 različita i actros je sranje.....jel to tebe muči neki kompleks manje vrijednosti zato jer imaš starog Actrosa a ni Scania ni Stralis nisu sigurno mlađi od 10 godina! ( ili VOLVO F12) Ti noću nemreš spavat ....a vidiš moj gazda mirno spava baš zato jer koristi Actrose u firmi....i kako mi je i sam na fešti potvrdio Scania ni poklonjena!

Imamo i mi u firmi jednog skladištara koji je prije vozio i svršava na pominjanje Scania.....svako ima pravo da sanja o nećemu, ja sam cijeli radni vijek na MB .....uz malo izuzetaka sa MAN....jednu ili dvoje ture sa DAF-om .....a bogami i sa FAP-om i DAJCOM! Volvo isto kratko samo ....već sam napomenuo da sam BIRAO FIRMU JER VOZI ACTROSE! I bit ću sretan kad izađe nasljednik Actrosa i ja ga zadužim novog!

Da sam u HR onda bi isto birao firmu koja vozi MB kamione!

Ali to sam ja ....ja mogu birat ti očito ne možeš!

EDIT: Evo i slikovna potvrda koliko je problematičan jedan od naših MAN-a zablokira svako malo ko ovdje kad je stao pred našom pumpom za gorivo....i dok nije došao MAN Service MAN.....nismo mogli točit gorivo naše besprijekorne Actrose!
Vozi ga onaj zaljubljenik u Scania...ali samo kratke relacije do obližnjih utovara...da troškovi šlepanja ne premaše zarađeno!



A ovo je novi TGX inaće za ljubav juniora kupljen, i odnos spram je njega je ko prema "svetoj kravi" ....voze ga samo junior i jedan stari vozač, i to osobno ga junior tovari da nebi slučajno koja ogrebotina bila...junior ponekad ode na turu koja mu paše s njime!


I tako gazda nemirno spava....da je moral napraviti svoje privatno uzletište za svoj avion na 5 minuta hoda firme....18.08. je otvorenje i dobio sam i pozivnicu za feštu otvorenja!
__________________
W213 220d ....

Zadnje uređivanje Actros1841 : 09.08.2009. at 22:41. Reason: dodavanje slika
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom