Pogledaj jedan post
Old 09.12.2004., 14:21   #13
Quote:
happygoose kaže:
A sto se tice suvenira i tih stvari...moram se prosuti..naime mene uvjek fascinira ta zelja kod nas doma da se naprave sto originalniji suveniri i te fore...a da vidis suvenira i njihovih cijena ovdje..to je zivi tricheraj..da covjek ne bi povjerovao...klasicne majce i kape sa natpisom monaco ili grand prix, ili bilo koja druga kombinacija, pa zlicice, autici, itd.....jedino ono autohtono su valjda originalne i licencirane Grand Prix trgovine, kojih je nekoliko. Eto to je moja preporuka, i naravno to kosta , ako ne uvjek mozes kupiti gipsano zvono sa slicicom monaca
da ovo s majcama se slazem, bila sam ove godine i hocu kupiti nesto orginalno a da nisu f1 stvari i nema apsolutno nista naravno ako hoces zalutati u centar pa izdvojiti tisuce € nema problema. za hranu se isto slazem, ako ce se snalaziti sa sendvicima onda oko 5€, ako ne, vlakom do nice (nije skupa karta, mislim da je bila 5€, al nemoj me drzati za rijec jer ga nisam koristila) pa tamo u restoran

u monacu se zbilja da uzivati i vrijedno je izdvojiti malo vremena za palacu i oceanografski muzej......

evo sad sam se i ja raspricala, ali ja bi natraaaag

u biti trebala sam samo napisati ditto na happygoose' post
Rinna is offline  
Odgovori s citatom