Pogledaj jedan post
Old 20.06.2011., 10:16   #1
Zdrava prehrana - savjeti i odgovori studentice nutricionizma

Zdravo cure i decki.
Studentica sam nauke o ishrani u Becu te pored studija radim na fakultetu i sudjelujem u raznim naucnim projektima i studijama.

Jako cesto citam ovaj dio foruma. Vec duze vrijeme razmisljam o tome da otvorim ovu temu, jer sam primijetila da cure imaju jaku zelju da skinu visak kilograma pod svaku cijenu, pa cak i pod cijenu svojega zdravlja.

Isprobala sam par dijeta koje su ovdje ponudjene, ne bih li se uvjerila u djelovanje istih, i otkako sam pocela s tim glupostima (prvi put prije 3 godine- atkinsova dijeta) od tada sam i pocela imati problem sa kilazom i zdravljem.

U tom periodu je moje interesovanje za nacinom ishrane i ishranom opcenito svakim danom sve vise raslo, te sam odlucila promijeniti fakultet (studirala sam farmaciju predhodno) jer sam se zeljela posvetiti samo tome.

Mogu reci da sam jos jako mlada, i imam mnogo mnogo toga za nauciti. Nisam jos diplomirala- sto je u planu sljedece godine i ne mislim se zaustavljati samo na diplomi.
Zeljela bih da vam pomognem koliko mogu i umijem, te smatram da bih vec sada mogla poceti davati dosta korisnih i jednostavnih savjeta svima vama koji zelite da smrsavite ili da poboljsate svoj nacin ishrane.

Par prijateljica koje su potrazile moje savjete te se cvrsto drzale istih, su se uspjele dovesti ured, i to me zapravo i podstaklo da otvorim ovu temu.

Piitajte slobodno sve sto vas zanima. Potrudicu se odvojiti sto vise vremena za vas i dati vam sto bolji i korisniji savjet.

Veliki pozdrav

p.s. post ne ide niposto u komercijalne svrhe.
anonimnost je zagarantovana; ako ne zelite pisati javno o vasoj kilazi, slobodno mi mozete pisati i u pp.
sanjuska87 is offline  
Odgovori s citatom