Pogledaj jedan post
Old 24.05.2007., 21:53   #4
o vidi vidi..jel ovo juda, ili je boston...koji je od junachina??
kad nema jacih argumenata, poteze moju izjavu po 1000000000000000000x...ok, nije problem...hajmo argumentirano...niko ne negira zrtve, niko ne negira protjerivanja...daj tacan broj...molim bez spiskova koji se odnose na zadnji popis stanovnistva koje ne govore nista osim broja ...i ako vladas tacnim podacima( a vjerujem da postoje sluzbe koji imaju tacan broj i spiskove, tako da nema potrebe da ti svako malo matras i potezes to pitanje), i ako znas imena ljudi koji su pocinili neki zlocin, i ako postoje ljudi spremni da se pitanje zlocina s konkretnim podatcima pokrene kod odgovarajucih institucija, ne vidim razlog tvog djelovanja ovdje koje se kratko moze opisati kao:
- oni kazu da smo mi njih, al evo i oni su nas. cini se da su oni nas vise, hajmo zato mi njih da izjednacimo...oni nas optuzuju, hajmo saprat ljagu tako sto cemo i mi njih...za to cemo koristiti cak i internet izjave, mrke poglede i igracke koje nam je nekad mali komsija balija polomio, lagati, optuzivati...sve je dopusteno...cilj ne bira sredstvo...
bezeze...a glede naglog zbrisanja...pitaj moderatore...
Hladna is offline