Tema: Vampiri?
Pogledaj jedan post
Old 12.10.2006., 23:09   #42
Quote:
viator kaže:
A moj Constantine...

Lako ću ja za to što si slabo informiran, ali neću sebi nikad oprostit što sam bacio pogled na one tvoje pričice....
Znatiželja je ubila mačku.
A ja sam dosad mislio da je Viktoria Faust ( samoproglašena kraljica hrvatske horror-proze ) najgori pisac kojeg sam imao nesreću čitati. Ti i ona biste bili savršen par.
Sinko, ako želiš nešto raditi kako treba, onda uči od onih koji znaju to raditi. Tako je i sa pisanjem. Ostavi se Hellblazera, Preachera, Dampyra...i očajnih štiva očajnih tzv. pisaca poput gore spomenute. Poradi i na gramatici.
A ako želiš nastaviti pisati ovakve gluposti, imam za tebe savjet: Son, don't quit your day job.
Zaista, od sveg srca svima vama koji se hranite knjigama Anne Rice i na spomen riječi "vampir" zamislite bljedunjavog ( ali još uvijek ljepuškastog ) Brada Pitta ili Toma Cruisea kako se kreću u romantičnom društvu vampirske aristokracije i žudite za orgazmičkim "krvavim poljupcem u vrat", želim da naletite na PRAVOG vampira koji će vam jednim ugrizom otrgnuti dobar komad šije. Vidio sam takve jadnike i, vjerujte mi, nakon ugriza nisu osjetili potrebu da se pruže na krevet i zapale cigaretu.
Što se tiče pokretačice ove teme, poručujem joj da vampiri postoje i da ih ne traži okolo. Ima u životu i ljepših stvari za činiti.
Dodam ti, dodam kocku šećera

Crna kava tebe pije, mjesecima gorka ti je

(u prijevodu: a čak i da je to tako, šta si se ti jadan uzjebao? )
__________________
The knowledge of the wise
The justice of the great
The prayers of the righteous
And the valor of the brave
AthasOfLordaeron is offline  
Odgovori s citatom