Pogledaj jedan post
Old 16.12.2009., 22:51   #17
Quote:
SAS kaže: Pogledaj post
hm tu se spominje na prvoj stranici korice knjige zahvala od poznate i slavna Louise L. Hay izjavila: "Zahvalna sam Davidu Hamiltonu što je napisao ovu nadahnjujuću knjigu."

a od te Louise L. Hay imam dvije knjige koja ocito ima slicnu temu drugim rijecima ista tema
-Kako iscijeliti duh i tijelo
-Moc ozdravljenja je u nama

nisam stigao procitati obije knjige pa neznam kako i na koji nacin je pisana knjiga, al ako su obije knjige dobre bar sam tako prozujao po stranicama i jos k tome vidim da je pohvalila David R. Hamilton sto je napisao knjigu mislim da bi tada obije trebali imati slicno razmisljanje i imati smisla za pisanje knjige, usto ta njegova knjiga ima 270str. i tezi skoro pol kile nije vrag da je pisao pjesme, poeziju i bajke

http://www.profil.hr/knjiga/kako-umo...-tijelo/31795/


a za opcenito o virusima to je istina da mnogi cak niti neoboljevaju u blizini i druzenju sa bolesnim osobama koji nakratko ili dugo muce muku stime, npr. prehlade i gripa, kao sam primjer mogu sebe navesti recimo ja se nisam prehladio niti obolio od gripe sada skoro punih 3godine, sto je za mene cak neobicno jer sam uvijek svaku zimu imao bar prehladu, ako ne i gripu stim da je naravno higijena i nacin zivota je ostao potpuno isti i doista sam se kretao medu bolesnima i druzio se snjima pa cak i na 3-4h kolko bi trajalo predavanje na faksu sijedili jedni pored drugih, baka koja je u 76god isto ni prehladu i otac, dok brat i majka dva puta imali virozu u mj. dana, eto to je samo primjer no ne i hranjenje svoga ega jer mi to nije bila namjera vec primjer za razmisljanje isto tako ima ljudi koji su nosioci AIDS-a no nisu obolili od istog, osjecaju se potpuno zdravi i desetljecima neznajuci da imaju AIDS zive posve normalno dok slucajno se neotkrije, pa je i to za razmisljanje
i ja sam upravo to osjetila na svojoj kozi!

moji oko mene su pun mj.dana bili gripozni,ljecili se svim i svacim,prezdrave pa opet obole...kuca puna virusa,a meni nista!
zato sto redovno idem kod bioenergicara,doduse radi sasvim neke druge stvari
ali ocito da imam dobru zastitu!
virusi mi nisu mogli nista,kao i samom bioterapeutu kojem dođe puno ljudi s svakakvim virusima pa i ovim najnovijim,on zdrav-prav!
__________________
voli te tvoja zvir
TRAVNIK is offline  
Odgovori s citatom