Pogledaj jedan post
Old 13.03.2007., 03:29   #13
Ovo ti je dobra "kao nekadasnji drz. sluzbenik". Ovisi prijatelju gdje si radio i sto si radio. Decki koji su pravnici i rade u MUP-u, a posebno na poslovima krim sluzbe su neiskusni kad dodju i stjecu iskustvo. Naravno puno njih slaze se s tobom i sa vremenom "pobjegnu" u privatnike ili u drzavno odvjetnistvo ili sudstvo. Ali nije sve u novcima. Zato tko god je tako napravio vjerojatno je zahvalan na iskustvu koje je dobio u policiji i poslije koristi u odvjetnickom poslu. Ne postaje se Ante Nobilo ili Cedo Prodanovic preko noci. "Evo mene imam diplomu pravnog faksa ja cu sad srediti stvar jer sam napametniji".
Mada smo sad pobjegli od izvorne teme a to je policijski tecaj. Naravno da ima ljudi koji ne mogu steci obrazovanje(fakultetsko) zbog lose financijske situacije, pa nije losa ideja zaposliti se u policiji i onda uz posao zavrsiti neki faks. Policija najvise preferira Visoku Policijsku Skolu(tzv. kriminalisticki fakultet) ali se moze zavrsiti i neki drugi pogotovo ako ga sam placas.
rma is offline  
Odgovori s citatom