Pogledaj jedan post
Old 16.02.2013., 14:58   #2925
Grdelin, Poljička 4, Vrbik

Išla danas uzeti par komada torti za probu (splitska, Grdelin i neka bademasta) - komad po 12-14 kn. Probati ćemo ih poslije ručka pa slijedi izvještaj o okusima, a sad izvještaj o prvom dojmu

Radi mladi nevješt dečko - torte su na pladnevima pokrivenim plastičnim zvonom, a mali odigne zvono pa ispod pokušava izvuči tortu Najdonja polica jest ladica na izvlačenje, nisam sigurna jesu li ostali katovi, uglavnom, on ne izvlači
Na drugoj torti je krenuo maknuti zvono, a kako nema dovoljno mjesta na polici tj. kako nije izvadio cijelu tortu sa zvonom gore na radnu plohu niti izvukao ladicu, već je zvono tako pokušao izvući, otfikario komad torte
I kad uspije izvaditi s pladnja, balansira kriškom torte pa je pokušava ubaciti u plastiku za van, a ne koristi dodatnu alatku i, ni pet ni šest, pomogne si on krišku smjestiti prstima Ja sve mirno gledam Stavlja on drugi komad, opet namješta prstima, a meni para na uši i pitam bih li mogla dobiti kolače koji nisu dirani prstima. Pita on mene da zašto, da ima oprane/čiste ruke
I sad ja kažem da, blago rečeno, nije uobičajeno u slastičarnama servirati prstima, on se ispriča i kao sad će novo natovarit ispočetka. I kažem ja kako kužim da ga nisu opskrbili s dovoljno alatki, al predlažem da si proba pomoći s kakvom vilicom i poslušao me. Trajalo je podugo, nadam se da mi nije uvalio neki od onih komada koje je pipkao

Mislim da ću si uzeti vremena mailom napisati prigovor vlasnici
tweetee is offline