Pogledaj jedan post
Old 17.07.2013., 10:44   #2530
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
nisam se nadala pomirenju, samo mi se sviđalo da je ali uvijek pri ruci kada zatreba.
To bi bio sažetak onoga što ću ja napisati u svom postu

Epizode su bile toliko tužne, počevši od one večere, kolibu i samoubistvo da ne spominjem... Koliko samo hemije bez ijednog dodira, još uvijek me prožimaju trnci kad se sjetim tih scena

Nije me Ali iznervirao ili naljutio. Čak mi je ovo nekako logično sad kad se već desilo. On se toliko kaje, trudio se da to popravi ali ne može nikako. A nije nikad bio dovoljno hrabar da se nosi sa životnim problemima kao Cemile, npr. Ovo je njegov način okajanja grijeha, i ja to poštujem. Ali ne mogu da vjerujem da smo ostali bez njega u narednim epizodama . On mi je bio okosnica serije, sve drugo što dolazi je neka usputna radnja u mojim očima... Jednostavno ne mogu da zamislim da će Cemile ubuduče hodati ulicom bez da je on zaskoči iza ćoška

A one burme su po meni isto značajne. To što ih je otkupio odmah nakon prodavanja samo znači da nikad nije bio toliko đubre kakvim se prikazivao u prvoj sezoni. Ne opravdavam ga nikako, ali svaki njegov ružan potez je bio impulsivan, iz bijesa što se nije znao drugačije nositi sa životnim problemima. Ali ipak je u suštini bio dobra osoba...
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Odgovori s citatom