Pogledaj jedan post
Old 18.04.2013., 13:16   #265
Bila sam na parteru u odmah do glavne pozornice,meni je bilo savršeno!!!
Sve sam vidjela,i ona se jednom i nagnula prema nama,žena je predivna i savršen glas ima,i dosta je komunicirala s publikom,meni je bilo dirljivo kad smo svi zajedno s njom pjevali i will always love you Kod nas je i pjevala Say my name,u Srbiji nije,ja sam uživala u svakoj pjesmi,koreografija,plesači,savršeno,a super mi je ona njena gitaristica Bibi,baš je simpatična a navodno je pista maknuta s turneje zato je letjela kod nas i kad je išla do bey stage i kad se vraćala na glavnu pozornicu,zbog toga jer su je Srpski fanovi čupali za kosu,i također nehotice udarali njenu mamu Tinu koje je tamo stajala kod piste u Bg...

Inače dosta ljudi na parteru se rušilo u nesvijest prije samog njenog izlaska na pozornicu pa ih je security vadio van preko ograde,bilo je u nekim trenutcima jako vruće i a svi su bili i uzbuđeni ,svi su se gurali,pogotovo ovi kaj su otraga bili..a užas je bilo kad smo čekali da otvore vrata i puste nas na parter,svi smo bili zgurani i i par puta su otvarali vrata i nisu nas pustili,onda su ljudi počeli lupat po vratima,navodno je jos trajala tonska proba, više se nije moglo izdržat u toj gužvi..

Meni je Franka bila ok,premda nisam njen fan,ali super je otpjevala i imala siguran nastup...

A i ljudi iz njene ekipe pišu da im je bilo odlično na koncertu,i da Bey voli publiku u Zagrebu i da će se vratiti,čak su bili i na plitvicama onaj prvi dan kad su došli u Hrvatsku,bey je sletjela jučer u 14 sati i odmah išla u arenu,mislim da je bey otišla za london,a njena ekipa je već u Budimpešti.-
Tamara21 is offline  
Odgovori s citatom