Pogledaj jedan post
Old 12.09.2006., 10:18   #12
Quote:
mandy kaže:
Ja sam jučer vidjela kanticu za kupanje malih beba u Adax-u.
Izgleda kao kanta sa ručkom za prat podove (glup zvuči ali tako izgleda), prozirna je (za prvih par mjeseci dok bebu zapravo ne namačeš u vodi). Košta 217,00 kn. To mi je ipak malo previše, jer obična kadica za kupanje sa oblikovanim dnom i gumom košta 150 kn.
MM se oduševio, ja nisam. To je kao imitacija maternice. Babica popljuvala. Ful malu bebu moraš držat s obje ruke ispod pazuha, a čime ćeš ju oprati? Nosom? Kad ju možeš držati samo jednom rukom ispod pazuha, beba je već prevelika za to čudo. Bebe to začas prerastu, samo bačen novac.
Kupi veću kadicu, stavi ju u početku na kuhinjski stol i tako okupaj bebu, nemoj kupovat one male kadice koje se montiraju na kadu ili vlastito postolje, također ih bebe začas prerastu, samo baciš lovu koja ti treba za pametnije stvari, a treba ti puno, puno pametnih skupih stvari. Kad kreneš kupovat, past će ti roletne na oči. Skupi se to para....
Kadica mora bit dovoljno velika da možeš bebu jednom rukom pridržavat, a drugom prati. Mora stati u veliku kadu jer dijete poslije kupaš u toj maloj kadi koju si stavio u veliku kadu, tak se djeca najlakše priviknu na kupanje u velikoj kadi.....
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Odgovori s citatom