Pogledaj jedan post
Old 23.08.2010., 18:13   #1791
Quote:
Crow Jane kaže: Pogledaj post
Samo sam htjela obavijestiti, tko god ima problema s vitiligom, ima jedna krema koja zaista pomaže, a zove se VITIX.

zanima me približna cijena te kreme.


Quote:
mojana kaže: Pogledaj post
tinka pinka!
Nakon što mi je potvrđeno da je u pitanju vitiligo,od strane dermatologa mi je propisan vitix,ali ga ja nikad nisam koristilajer mi je savjetovana alternativa kao jedino rješenje.Meni se kroz 3 godine proširio od par sitnih točkica na obrazu,tako da mi je na kraju zahvatio cijele obraze.Nisu to nikad bila neka nagla širenja,oku vidna,ali polako iz dana u dan zahvatio je ogromnu površinu.
Ja sam uspjela nekim slučajem doći do neke kremice koja mi pomogla i sve mi se povuklo u nepunih mjesec dana korištenja.Kad sam počela koristiti tu kremu osjetne su bile reakcije i vidne promjene na koži,sve se ujednačilo sa ne zahvaćenim dijelom kože.
Pozdrav!
Može li se znat koja je to krema šta ti je pomogla? Iman Vitiligo već nekoliko godina oko očiju (tako je počelo), na rukama, ispod jednog pazuha i nekoliko flekica na leđima i još uvik se lagano širi. Kod mene se vidi stalno, jer u Dalmaciji se sunce ne može izbjegavat, a i ne želin. Stručni ljudi su mi rekli da je Vitiligo bolest koja nastaje zbog velikih trauma (a ko ih nema?!) i da kad sredin život i prominin način razmišljanja, da će se fleke prestat širit, ali da nikad neće nestat. Evo, vidin da ipak postoji mogućnost da se taj nesretni Vitiligo nekako izliječi i molim za savjet.
Hvala!

Zadnje uređivanje Marola : 23.08.2010. at 18:42.
Marola is offline  
Odgovori s citatom