Pogledaj jedan post
Old 29.09.2010., 12:40   #96
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Meni su općenito nepojmljiva društva u kojima postoji bilo kakva segregacija, a ovdje primarno govorimo o spolnoj.
Da ja ne mogu sa frendicom na kavu, da sam na svadbi okružen samo sa muškarcima a u sali do su samo žene i ne smijem otići do njih... da jebote ne mogu imati curu i živjeti s njom...
Ne znam kako to utječen na psihu osoba koje žive u tim društvima, kojima je to "normalno" a i zanima me što oni misle o našoj kulturi i običajima.
Dali se oni isto tako iščuđavaju na to što ja mogu živjeti sa curom, sa frendicom sjediti na kavi i na svadbi plesati sa ženskom osobom. Vjerovatno da, ali vjerujem da bi se puno više "njih" mijenjalo s "nama" nego obrnuto...
odgovor mozesh dobiti i na pdf. religija...

tila san ti dati ovaj link... http://gulfnews.com/about-gulf-news/...study-1.576034 da dobiesh dojam kako to izgleda, to je drushtvo koje je dozivjelo transoramciju iz nomadskog u moderno/urbano ili barem modernizirano drushtvo.Promjene su velike.
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom