Pogledaj jedan post
Old 11.12.2011., 19:41   #18
Quote:
52_9 kaže: Pogledaj post
hvala na informacijama i čestitam ti na članstvu u tom redu i drugim aktivnostima.
dobro da je rasturio egregora. ne bi ih više niti trebali stvarati. no arhivu bih sačuvala. ko ga hebe.
nisam to znala do sada, no nije mi jasno zbog čega si me quotao i ispričao mi tu priču.

niti sam igdje napisala da ne djeluje, niti sam išta tvrdila.
znaš dobro da je ova tema odvojena od teme o ickeu, i nemam pojma zbog čega me vi crna braćo sada više ovdje quotate i bacate u usta ono što nisam rekla?
o necronomikonu nemam pojma, a niti me specijalno zanima, osim u onom dijelu osnovnog obrazovanja.

a vi lijepo dragi moji odite s vašim religioznim pričicama na religiju, jer alternativa nije samo alternativa politici i znanosti, već i svim bijelo i crnosvjetskim religijama i sektama.
Poenta je u tvojoj tvrdnji koja se tiče geneze nekronomikona, kao i prevoda imena koje je samo po sebi neodrživo jer je spoj grčkog i latinskog. John Dee, bar nije nikad ni dokazano ni argumentovano, nije imao veze s necronomiconom koji nije ni postojao u njegovo vreme. Dakle necronomicon je nešto što je Lavkraft izumislio... a i ostalo si fulao, jer stvari tako ne deluju u normalnom svetu :P
Frater HPK is offline  
Odgovori s citatom