Tema: Zbirna tema Razlika u godinama
Pogledaj jedan post
Old 07.12.2012., 11:28   #91
Quote:
Dorchy:) kaže: Pogledaj post
imam 18 godina i uvijek sam se smatrala zrelijom od svojih vršnjakinja
nedavno sam upoznala muškarca i nekako smo odmah "kliknuli", izašli smo van i iako sam i po izgledu pretpostavila da je stariji nisam znala koliko ima godina do tog prvog izlaska
on ima 39 godina, viđamo se mjesec dana i izuzetno se dobro slažemo, imamo slične poglede na svijet, on je izuzetno dobar prema meni, sve to funkcionira predivno
ali stalno se moram boriti sa strahom od toga da netko od moje obitelji ne sazna za to jer nisam sigurna da bi podržali takvu vezu
pišem ovo jer bi željela čuti vaše mišljenje koliko je uopće moguće da takva veza uspije i neke savjete od cura koje imaju iskustva iz veze s osobom dosta starijom od njih
Ja sam u tvojim godinama upoznala muškarca koji je imao 32, veza je završila brakom, razliku u godinama nisam nikad osjetila, brak je pukao iz sasvim drugih razloga.

Al sad kad sam ja u tim godinama, ne mogu si zamislit da budem s nekim od 18 godina tak da ne znam kaj da ti velim.
__________________
..."Ali, ako me pripotomiš, bit ćemo stvarno potrebni jedno drugom. Ti ćeš za mene biti jedini na svijetu. Ja ću za tebe biti jedina na svijetu." Dream of me
RedHairFairy is offline  
Odgovori s citatom