Pogledaj jedan post
Old 21.03.2014., 13:59   #84
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
ozbiljno ti kažem za psihoterapiju. ako nemaš love, traži od svog doktora uputnicu koja ti vrijedi pola godine ili tako nešto. jedno je kad ti i ja čavrljamo na kavi, a drugo je kad razgovaraš sa profesionalcem koji zna razlučiti bitno od nebitnog i staviti fokus na važne stvari
Kontam da ću prvo vidjeti kakav ću biti bez tableta kad se budem skinuo, u biti zbog anksiznosti planiram jedan program primjeniti koji ukjlučuje relaksacijske skladbe, vježbe disanja i općenito skup pravila koja bi se trebao držati ,ali naravno bez primjene tableta, a što se tiče paranoje, kolko sam uspio saznati taj strah uzrokuje velikim djelom anksioznost pa pretpostavljam da ću se i toga rješiti kada se budem naučio nositi s programom kojeg planiram primjeniti . S tim da nekim ljudima psihoterapija je dobro rješenje za anksioznost, a opet neki ostanu doživotno na tabletama, program kojeg ja planiram primjeniti tvrdi da je jedino rješenje za anksiznost,a po onome što piše u njemu duboko vjerujem da i je tak da jedva čekam da ga primjenim pa ćemo vidjeti kako će biti dalje. Svejedno hvala na savjetu i želim ti što kvalitetniji život
Daracpoparac is offline  
Odgovori s citatom