Pogledaj jedan post
Old 09.08.2017., 17:44   #54
prvo da ti kažem da sam ja malo živčanih živaca ovih dana, pa nemoj šta zamjeriti jer su me neki dijelovi tvog posta točno uboli u oko.

Quote:
Marica Carica kaže: Pogledaj post
Kukaju u prazno jer si ne mogu pomoci.

Evo ja bih se recimo vec sad mogla vratiti.
A u sta da se vratim, reci ti meni?
pa onda se nemoj vratiti ako ti je negdje bolje, nisam rekla da se svi trebaju vratiti što se mene tiče, ljudi su slobodni stopati po svijetu, hraniti se iz kontejnera dok pjevaju kumbaya u punjabu i žive na pola dolara dnevno, super je šta god ih veseli.
nije super ako ih veseli praviti se da su nešto što nisu, da ne žive kako ne žive i da je čitava država koja je ovdje ostala glupa ko' točak da oni, eto, sad nama moraju nacrtati kako stvari stoje. a pritom pola izmisle. ili zaborave reći da im je npr. koma i da si ne mogu priuštiti novu odjeću, pa ipak moraju po onu koju su ostavili kod mame i rekli joj da baci, ali pametna mama nije.

Quote:
Prvo je bio socijalizam. Pa je bio rat. Pa je bio posljeratni oporavak. Pa je...Pa jebote kad ce vise svanuti taj dan da konacno normalno krene!?
Uvijek je neki klinac!
erm, nemoj se ljutiti, ali zašto tebe to živcira što ovdje nikako da svane kad ti već godinama živiš negdje gdje je davno svanulo?


Quote:
Svatko tko jos ima bilo kakve imovine ili poveznica s hrvatskom (rodbina, roditelji, skrb itd) si ne moze priustiti da ne prati sto se dogadja. Neznanje pred zakonom nije opravdanje: duzan si znati.
dužan si znati, nisi dužan egocentrično kukumakati kako se kod švabe radi (a u hrvatskoj se, šta, igramo na trampolinu na poslu?), kako je u sloveniji na autocesti ljepši wc jer ne radim u jebenom wcu na autocesti i pišaj onda u sloveniji, podozrivo ispitivati ljude točno ovom rečenicom: 'a ti ćeš dijete odgajati u hrvatskoj...?' *zvuk sažaljenja*, jao kako vi živite...jaojao...da ne spominjem opet sve one krafne u oči kako su se oni tamo NAŠLI. ne snašli, nego našli.
pa nađi se, brate, u čišćenju tuđeg fecesa ili bivanju kućanicom (ovo mora da je dramatično drugačije u hrvatskoj), apsolutno te nitko nije pitao, a najmanje je netko tražio sažaljenje i dociranje.

newsflash, u hrvatskoj mnogi ljudi žive sasvim dobro i udobno i super im je. ali ne, evo našeg novokomponovanog gastića da on njima objasni da im nije dobro.

Quote:
No da bas nikada ne smijem reci: 'Cujte, nije vam ovo dobro... ' Da ne nagazim na neke nijezne dusice? To je ipak malo previse.

Ono: ne daj boze ikakve kritike!
pa ovdje ti mogu odgovoriti isključivo u svoje ime i ne, ne smiješ mi reći što je meni dobro, a što nije. jer nisam imbecil i jer mislim da ipak malo više znam o tome kako mi je gdje mi je.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom