Pogledaj jedan post
Old 20.08.2017., 22:21   #186
Quote:
Carandiru kaže: Pogledaj post
Ufff
Ovo je mozda primjenjivo u normalnim odnosima gdje ce se ljudi i ovako i onako dogovorit i nac zajednicki jezik. U zatrovanim odnosima bojim se da bi ovo samo bilo plodno tlo za razna inacenja, sukobe i nadmetanja...preko djeteta.
Tvoj primjer u kojem objasnjavas djetetu da ne moze dobit put jer je mama potrosila novac...ne zvuci mi uopce odgojno ispravan ni potreban. Cini mi se to kao pokusaj skupljanja bodova kod djeteta i kao situacija u kojoj se dijete moze osjecati da treba birati stranu. Isto tako, cini mi se kao plodno tlo za djecje manipulacije u nekoj dobi. Nezdravo sve skupa.
Ideja da ucis drugu stranu necem...je suluda. Utjecaj mog bivseg na moj zivot treba bit minimalan, kao i moj na njegov. Sad da ga ja idem nesto ucit...ne pada mi na pamet.
Ima ljudi koji se rastaju zbog razlicitih pristupa financijama. Mislis da bi oni funkcionirali ovako?
A pa mi zene smo uglavnom maloumne ili pod utjecajem hormona, pa nam treba muzjak koji ce nam objasnit gdje nam je mjesto u obiteljskoj hijerarhiji i koliko je ispravno potrositi na odjecu i obucu, a koliko na djecji rodjendan.
harpy is offline  
Odgovori s citatom