Pogledaj jedan post
Old 28.09.2017., 01:01   #1426
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
mjesec je više-manje cijelo lice, ali cupid's bow je neodvojiv od cupid's bow dimpa-a. ( udubljenje između philtruma)
što je izraženiji luk i što je usnica deblja to je i udubljenje veće. što je manje izražen, što je usnica tanja, to je i manje vidljivo udubljenje, a ako je luka uopće nema, nema ni udubljenja, sve je ravno.

npr. 1, 2


ili dva primjera venere na asc.

1 2

na ovoj slici od charlize se vidi i stazica.
Nisam obraćala nikad pažnju na to, ali nakon ovog posta sam išla provjeriti i quotano je u mom slučaju točno. Sunce riba, podznak vaga i imam izražen taj cupid's bow iako ipak manje nego primjeri na slikama, jer su moje usne manje. Tj. gornja usnica mi je tanja od donje, što ne volim baš jer mi nekako izgledaju sitno a ja volim lijepe, pune usnice, ove Anđine su mi Kod mene je na gornjem dijelu lica sve veliko (čelo, oči), a onda se od jagodica naglo sužava pa imam manja usta i onaj srcolik oblik lica, užu bradu. Ali da, što se usta tiče, mali cupid's bow je tu, imam u skladu s tim i malo udubljenje na stazici do nosa, i Vermillion border - ako se to odnosi na onu tanku bijelu liniju (skoro neprimjetnu) koja prati liniju gornje usne.
Lorren is offline  
Odgovori s citatom