Pogledaj jedan post
Old 03.10.2017., 08:32   #14
Quote:
kocelot kaže: Pogledaj post
ovo me podsjetilo na jednu sličicu iz gimnazijskih dana kad su dvoje razrednih kolega koji su sjedili klupu ispred mene, guzili jedan drugog s prstima, poslije su nastavili u wc, nije ih nitko prozvao pederima, a to je zato što su bili jako razvijeni, mišićavi i dominantni u razredu, da je drukčija situacija, vjerujem da bi ih izrugivali, dojma sam da se poštuje muževne pedere.
Pa gayevima koji se ne mogu slobodno izraziti brak je najbolji alibi da ih nitko ne dira a da opet mogu ispuniti svoje sexualne želje u izletima van braka. Kao što recimo imaš žena koje su golddiggeri, pa je to dvoje obično dobitna kombinacija...


Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
.. bice mala dica valjda .. prije puberteta il sta?
Ima jako mnogo ljudi koji su asexualni, recimo primjer zaljubljive su prirode ali nemaju izražen sexualni nagon. Takvi ljudi nemaju potrebu za sexom, ili imaju jako slabo izraženu potrebu za sexom, ili imaju uvjetnu potrebu za sexom (tek kada razviju jake emocionalne veze sa partnerom) ili pak nemaju potrebu za sexom sa drugom osobom ali recimo povremeno se samozadovoljavaju i tako to...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom